20:15 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Tre gola të shpejtë në ndeshjen Manchester United-Crystal Palace, ndryshon rezultati

Dy gola të shpejtë janë shënuar në ndeshjen mes Manchester Unitedit dhe Crystal Palaces.

Fillimisht, në minutën e 74-të Zaha shënoj për Palacen nga pika e bardhë për ta dyfishuar epërsinë, transmeton Indeksonline.

Por, Manchester United u kundërpërgjigj shpejtë duke zvogëluar epërsinë në 1:2.

Transferimi më i ri i United, Donny Van de Beek në minutën e 81-të arriti që në minutën e 81-të të shënoj pas një topi të rikthyer.

Por, gëzimi i United nuk zgjati shumë. Në skenë doli përsëri Zaha, i cili shënoj golin e nokautit./Indeksonline/