16:50 / E Mërkurë, 20 Qershor 2018

Trendët e fustaneve për vjeshtën që vije (Foto)

Marks & Spencer ka treguar edhe trendët më të mira të fustaneve për vjeshtën e këtij viti.

Fundet e gjera të kombinuara me bluza të holla dhe të trasha do jenë trendi të vjeshtës që vije./Indeksonline/

Mos i humb