11:36 / E Martë, 13 Gusht 2019

Trendet që nuk dalin kurrë nga moda

Moda është një gjë e ndërlikuar. Vishni gjërat që ishin trendi tani, dhe pas një viti do qeshni me veten për zgjedhjet që keni bërë.

E me gjithë natyrën gjithnjë të ndryshueshme të industrisë së modës, disa stile thjesht duket se pëlqehen — dhe më pas qëndrojnë të përjetshme.

Nëse doni të investoni në një gardërobë që nuk është e padurueshme ndaj erërave të ndryshimit, rezervoni në këto tendenca të përjetshme.

Xhinset Levi’s

Atletet Converse Chuck Taylor

Palltot ngjyrë kamel

Syzet e diellit aviator

T-shirt e bardhë

Xhaketat e lëkurës tip motoristi