10:19 / E Premte, 03 Maj 2019 / indeksADMonline

Trendi i fundit, veshjet nga leopardi

Trendit në fushën e modës shkojnë dhe vijnë gjatë tërë kohës, por veshjet e leopardit janë ato që çdo herë mbesin në gardërobën tuaj.

Këto lloje të veshjes krijojnë neutralitet në dukjen tuaj të përditshme.

Sipas In Style, për këtë vit janë trendi të gjitha veshjet me detaje leopardi, kështu ju preferohet të keni xhaketa, pantallona, funde, çanta dhe shalle nga leopardi.

Kështu ju do të dukeni me stil dhe trendi me modën e fundit.