16:53 / E Mërkurë, 09 Maj 2018

Trendi më i ri i modës nga plastika (Foto)

Është e çuditshme se si moda ndërron aq shpejtë dhe përdorimi i materialeve nga më të ndryshmet e  bën atë edhe më të veçantë.

Pikërisht këtë herë, materiali që po synohet të futet në trend, është plastika.

Çanta, rroba të ndryshme të gjitha nga plastika, transmeton Indeksonline.