18:59 / E Diele, 18 Gusht 2019

Trepça 89 tregohet shumë e fortë për Gjilanin

Trepça ’89 e ka fituar ndeshjen 4 -1 kundër Gjilanit.

Golat për Trepçën i shenuan Muja, Manaj dhe Emini në penalti, por kjo nuk ishte penaltia e vetme në ndeshje sepse u bë një edhe në favorë të Gjilanit të cilën arriti ta realizoj Busic në minutën e 75′./Indeksonline/.