22:27 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / Gj. Sh

Trepça mposht Bashkimin dhe kalon në finale të Superkupës së Kosovës

Trepça ka arritur të kualifikohet në finale të Superkupës së Kosovës në basketboll.

Skuadra nga Mitrovica në gjysëmfilnale mposhti Bashkimin me rezultat 79-63, shkruan IndeksOnline.

Në finale Trepça do të përballet me Sigal Prishtinën./IndeksOnline/