11:47 / E Hënë, 27 Mars 2023 / S Z

Tri raste të reja me Covid- 19, 112 raste aktive

Tre persona kanë rezultuar pozitiv me Covid -19 brenda 24 orëve të fundit, nga 26 testime të kryera.

 Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike (IKSHP) 18 persona janë hospitalizuar.  Ndërkaq aktive janë 112 raste dhe se 25 persona janë shëruar./Indeksonline/