75 Mall Live Search
11:30 / E Martë, 18 Qershor 2024 / L K

Tronditet Kroacia, një ditë para ndeshjes me Shqipërinë

Reprezentuesi i Kroacisë, Nikola Vlasic, do të largohet nga kampi i përfaqësueses kroate.

Mesfushori i Torinos e ka humbur Euro 2024 pas konfirmimit të lëndimit nga stafi mjekësor.

Vlasic është lënduar në stërvitje dhe do të jetë jashtë fushave së paku për 1 muaj./Indeksonline/