18:09 / E Premte, 15 Mars 2019

Truproja që i qëndroi afër çdo moment vajzës së Trumpit në Serbi

Tiffany Trump, vajza e njeriut më të fuqishëm politikisht në botë, Donald Trump, është larguar sot nga Serbia, pasi qëndroi 11 ditë në Beograd.

Për sigurimin e saj është përkujdesur vetëm një vajzë zeshkane, transmeton Indeksonline

Telegraf.rs shkruan se ajo është një serbe e cila trajnimet e sigurisë për truproje i kishte kryer në Rusi me truprojat Vladimir Putinit.

Ajo mori pjesë në sigurimin e grave të politikanëve dhe presidentëve gjatë vizitave në Serbi.