16:21 / E Diele, 19 Maj 2024 / AR

Tuna jep lajmin e ëmbël, së shpejti do të bëhet hallë

Këngëtarja shqiptare Altuna Sejdiu-Tuna, së fundmi ka qenë cak I mediave rozë për shkak të paraqitjes në një koncert krahë Cozman.

Mirëpo, vëmendjen di si ta marr gjithmonë me anë të postimeve në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Me anë të një fotografie të bukur ajo zbuloi lajmin se vëllai i saj është martuar dhe se pritet të bëhet hallë së shpejti.

“Zyrtarisht kunatë, se shpejti zyrtarisht hallë”, ishte përshkrimi i fotografisë./Indeksonline/