09:01 / E Premte, 07 Gusht 2020

Tuna në fustan të kuq duket e “ëmbël si rrush”

Këngëtarja e njohur, Tuna në çdo paraqitje di të duket e thjeshtë dhe e bukur.

Së fundi, ajo ka bërë një paraqitje me një fustan të kuq nga Chicago, ku padyshim duket perfekte.

Kujtojmë faktin se megjithëse nënë e një djali, ajo po arrin të mbahet në formë të shkëlqyer. /IndeksOnline/

Mos i humb