09:42 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

U akuzua për ‘photoshop’ këngëtarja shqiptare befason me format në bikini

Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri ka befasuar edhe një herë me linjat.

Ajo teksa po shijon pushimet verore, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram e veshur vetëm në rroba banjë, shkruan Indeksonline.

Anxhela dukej në formë të mirë dhe goxha seksi, ndërsa kjo nuk është hera e parë që ajo sjell imazhe që nxisin reagime.

Kohë më parë në një fotografi të postuar në bikini ishte akuzuar për ‘photoshop’ të cilat akuza ajo i demantoj me publikimin e një video në të cilin tregonte që nuk ka ndërhynë asnjëherë në fotografit që publikon.

Ndryshe, ‘Maraz’ është projekti i saj i fundit i sjellur edhe me videoklip./Indeksonline/