09:50 / E Enjte, 16 Maj 2019

U arrestuan për prostitucion, lirohen pas dënimit me gjobë!

Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Gjakovë, të dyshuar për marrje me prostitucion.

Të dyshuarit me vendim të Gjykatës pas dënimit me gjobë janë liruar./Indeksonline/