18:13 / E Premte, 26 Maj 2023 / MSH

“U kry”, lansohet kënga e re e Yll Limanit

“U kry”.

Kështu po thotë Yll Limani në këngën e tij më të re.

Artisti shumë i dashur për publikun ka publikuar projektin e tij të ri.

Në këngën shumë ritmike, Ylli shfaqet në mesin e shumë të rinjve në një videoklip shumëngjyrësh dhe dinamik.

Muzika është prodhuar nga Fatjon Miftari, teksa për tekstin është përkujdesur vet Ylli.

Dëgjojeni këngën më poshtë.