19:59 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

U shqetësuam për shëndetin e tij, por shikoni si duket tani Johny Depp (Foto)

Javën e kaluar kishte ngritur shqetësime rreth paraqitjes së tij si i sëmurë. Por, kjo ka ndryshuar me të arritur në aeroportin e Varshavës në Poloni.

Aktori 55 vjeçar, Johny Depp, teksa po shoqërohej nga pjesëtarët e grupit të tij, Alice Cooper dhe Joe Perry, dukej mjaft trendi me një bluzë dhe xhinse, transmeton Indeksonline.

Johny dukej mjaft mirë pasi kishte arritur në aeroport./Indeksonline/