09:59 / E Enjte, 14 Shkurt 2019

UEFA hap sondazhin për më të mirin e javës në Ligën e Kampionëve

Faqja zyrtare e UEFA ka hapur sondazh për futbollistin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve.

Pas katër ndeshjeve të zhvilluara, tifozët mund të zgjedhin se cili prej futbollistëve ishte më bindës në këto ndeshje, shkruan Indeksonline.

Në garë për më të mirin e javës janë, Zaniolo i Romës, Verrati i PSG-së, Vertonghen i Tottenhamit dhe Courtois i Real Madrid.

Në linkun më poshtë mund të votoni për njërin prej tyre. /IndeksOnline/

Kliko këtu për ta hapur sondazhin