17:56 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

UEFA ia “prishë ditën” Cristiano Ronaldos

Faqja zyrtare e UEFA-s ka ndarë një pyetje për fansat. “Cili është 7-shi i juaj i preferar i sezonit? ” ka qenë pyetja e UEFA-s.

Por në mesin e yjeve që kanë fanelën me numër 7, nuk ka figuruar emri i Ronaldos.

Kjo ka bërë që në komente shumë fansa të fyejn dhe të shprehin pakënaqësi ndaj shtëpisë më të madhe të futbollit evropian. Coutinho,

Mbappé, Griezmann, Mariano, Sterling dhe Ribéry ishin pjesë e yjeve me fanelën numër 7./Indeksonline/

Temat: