18:36 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Ujku i tërbuar shfaqet në këtë qytet të Kosovës (Foto)

Dragashi vazhdon të jetë zonë ku herë pas here shfaqen kafshët e egra.

Një ujk është parë sot tek lokacioni “Daire” në hyrje të Dragashit.

Banorët e asaj ane kanë thënë se ujku ishte i tërbuar dhe se paraqet rrezik serioz për ta./Indeksonline/

Temat: