12:02 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Një ukrainase këndon këngën “Lule,lule”, mahniten anëtarët grekë të jurisë

Një këngëtare ukrainase ka performuar në skenën e “The Voice of Greece” një këngë të mirënjohur shqiptare, duke marrë vëmendjen e gjithë jurisë.

Pavarësisht se Angelina Statyeva nuk e shqipton siç duhet tekstin e këngës “Lule lule”, ka mjaftuar zëri i saj dhe melodia e këngës që të gjithë anëtarët e jurisë të ktheheshin në shenjë miratimi.

Për më tepër ndiqe videon.