14:34 / E Enjte, 08 Shkurt 2018

Unaza 18 karatë që McDonalds e jep për fituesin, ja çfarë duhet të bëni (Foto)

Gjiganti i ushqimit të shpejtë zbuloi copa të unazës në formë të ‘Big Mac-ut’, me diamante që ngjasojnë me fara të susamit.

McDonald’s po dhuron një unazë prej 18 mijë karatë ari dhe dimanti për festën e Shën Valentinit, transmeton Indeksonline.

‘Bling Mac’ do të shkojë tek personi i cili tregon lidhjen më të rëndësishme që ka me burgerët, duke e shkruar atë në rrjete sociale.

Unaza është projektuar në bashkëpunim me argjendaren, Nadine Gohsn.

Konkursi është që data shtatë shkurt deri në shpalljen e fituesit më 28 shkurt.

Postimet që bëhen për dashurinë ndaj BigMac-ut duhet të kenë një hashtag me #BliingMacContest./Indeksonline/

Temat: