15:46 / E Shtunë, 21 Korrik 2018 / indeksADMonline

United nxjerr në shitje “Lakakun” [Foto]

Nga Lukaku në Lakaku.

I ndodh edhe më të mirëve të gabojnë dhe këtë herë i ka takuar Manchester United.

Romelu Lukaku, fatkeqësisht për të, ka qenë protagonisti i gafës së bërë nga zyra e marketingut e United.

Fanella me numrin 9 e sulmuesit belg, në fakt, është nxjerrë në shitje online me emrin Lakaku.