07:47 / E Premte, 20 Tetor 2017 / indeksADMonline

United u ofron kontrata të reja katër futbollistëve

Manchester United është duke përgatitur kontrata të reja për Marouane Fellaini, Juan Mata, Ander Herrera dhe Phil Jones.

Djajtë e Kuq janë të vendosur të mos humbasin asnjë nga yjet e skuadrës verën tjetër, ndërsa punojnë për t’i ofruar më shumë mundësi Jose Mourinho.