10:42 / E Diele, 04 Shkurt 2018

Ushtrimet që ju formësojnë belin dhe zhdukin dhjamin nga barku (Video)

Disa ushtrime mund të bëjnë që t`iu djegin muskujt, por nuk ka dyshim se ato do iu sjellin rezultate.

Formësimi i belit, heqja e dhjamit nga pjesa e barkut do të bënte që ju të keni një trup perfekt, shkruan Indeksonline.

Për ta arritur këtë mjaftojnë 8 minuta nga dita juaj.

Ndiqeni videon e mëposhtme:

Temat: