19:01 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Ushtroni në natyrë, pa shkuar në palestër (Video)

Disa ushtrime mund të bëhen edhe pa përdorur mjetet nga palestra.

Madje, rezultate më të mira sigurisht se do të arrini nëse ushtroheni në natyrë, shkruan Indeksonline.

Për 5 minuta, duke bërë ushtrimet e duhura, ju mund të digjni kalori dhe të formësoni trupin tuaj. /Indeksonline/