14:59 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Me këtë imazh tejet provokues, Lori Hoxha promovon bukuritë e Shqipërisë

Është trashëgimtarja e njohur e “Top Channel” e cila shquhet për jetën e saj shumë luksoze dhe udhëtimet e panumërta.

Por si rrallë herë, destinacioni i bukur ku ajo është tash është bregdeti shqiptar. Përmes imazheve të publikuara nga vet ajo, shohim ujin e kristaltë dhe bukurinë e pakrahasueshme të Shqipërisë, por edhe pamjen e bukur të Lorit.

“E bukura Shqipëri, vizioni atë” ka shkruar Lori në këtë postim të saj. /Indeksonline/