10:17 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Uta Ibrahimi: S’e kisha ndërruar “shtëpinë time” me krejt karriget e Parlamentit

Alpinistja e suksesshme kosovare, Uta Ibrahimi, njihet për dashurinë e saj ndaj natyrës dhe ambientit në përgjithësi.

Ibrahimi së fundi ka publikuar një fotografi në Twitter, nga vendi ku ka qëndruar kohët e fundit.

Më tej, ajo shkroi se nuk do ta ndërronte “shtëpinë e saj” me të gjitha karriget e Kuvendit./Indeksonline/