22:23 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Vajza e Besnik Qakës, ‘kopje’ e nënës së saj

Besnik Qaka po e shijon ndjesinë e të bërit baba për herë të parë.

Solisti i ‘NRG Band’ dhe bashkëshortja e tij kanë një vajzë, Una çdo ditë e më shumë po bëhet më e bukur.


Vogëlushja madje ka një ngjashmëri të madhe me nënën e saj.

Në një fotografi të postuar nga vet Lolita, ku ka ndarë një imazh nga fëmiëjria e saj dhe tani të Unës. Një ngjashmëri skajshmërisht e madhe./Indeksonline/