20:47 / E Enjte, 17 Maj 2018

Vajza e Donika Kadaj maturante, sa e ëmbël (Foto)

Vajza e deputetes Donika Kadaj, Doruntina ka qenë sivjet maturante. E veshur me fustan të zi, Doruntina duket se ka trashëguar shumëçka të bukur nga nëna.

Jo vetëm kaçurrelet i ka si nëna, pasi që po ta analizosh, Doruntina ka shumë të përbashkëta me deputeten e njohur.

Kujtojmë që Donika është nënë e dy fëmijëve, Dardanit dhe Doruntinës./Indeksonline/

Temat: