13:10 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Vajza e Granit Xhakës po i bën të lumtur prindërit

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita para pak kohe janë bërë prindër për here të parë.

Ata u gëzuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Ayana, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka qenë Leonita që ka publikuar një fotografi bashkë me vajzën.

“Ajo më ka bërë mua të ndihem nëna më të lumtur në botë”, ka shkruar Leonita përkrah fotografisë së publikuar. /Indeksonline/

Mos i humb