23:24 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Vajza e Lutfi Hazirit përkrahëse e Joshuas

Sonte u zhvillua meçi mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz, ku Joshua triumfoi.

Meçi u shikua mjaft shumë në Kosovë, sidomos nga bukuroshe kosovare, shkruan Indeksonline.

Përveç Arta Nitaj, meçin e ka përcjellë edhe vajza e Lutfi Hazirit, Kënga. Ajo ka shpërndarë një video ku shfaqet fituesi i ketij meçi, Anthony Joshua./Indeksonline/