08:14 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vala Superliga: Këto tri ndeshje zhvillohen sot

Në Vala Superligën e Kosovës sot zhvillohen tri ndeshje tejet interesante.

Skuadra e Dritës pret në shtëpi Vllazninë e Pozheranit, e cila si vendase i ka luajtur të gjitha ndeshjet në stadiumin gjilnas.

Në anën tjetër, Flamurtari pret në shtëpi Drenicën, dy skuadra në luftë për playoff. Dhe, Trepca ’89 – Feronikeli, derbi i ditës në futbollin kosovar.

Të gjitha ndeshjet zhvillohen nga ora 13:00./IndeksOnline/