16:57 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Vallëzimi i “çmendur” i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s

Javë më parë këngëtari i njohur Malluma solli bashkëpunimin e parë me Madonna-n.

Kënga mbanë titullin “Medellin” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga audienca.

Ndërsa, një vallëzim fantastik pikërisht më këtë këngë e sjellë balerina e talentuar shqiptare Klaudia Pepa.

Ajo ka postuar një video duke bërë një koreografi me një balerinë tjetër, dhe lëvizjet e tyre thjeshtë të lënë pa mend./Indeksonline/