21:01 / E Martë, 30 Qershor 2020

Valon Behrami kundër Cristiano Ronaldos – formacionet zyrtare të ndeshjes Genoa-Juventus

Sonte nga ora 21:45 do të zhvillohet ndeshja mes Genoas dhe Juvenutsit në kuadër të javës së 29-të në Serie A.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet startuese, transmeton Indeksonline.

Genoa: Perini, Behrami, Cassata, Favilli, Ghiglione, Masiell, Pinamonti, Romero, Schone, Soumaoro, Sturaro.

Juventus: Szczesny, Bentacur, Bernadeschi, Bonucci, Cuadrado, Danilo, De Ligt, Dybala, Pjanic, Rabiot, Ronaldo./Indeksonline/

Mos i humb