23:43 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Valon Berisha: Nuk e di pse ndodhi kjo sot kur na është nevojitur fitorja

Si gjithë lojtarët e tjerë të Kosovës ashtu edhe Valon Berisha është ndjerë i zhgënyer nga humbja e tyre kundër Çekisë.

Ai pas ndeshjes tha që nuk kanë mundur ta tregojnë vetën e po ashtu tha që nuk e dinte se pse ndodhi kjo humbje.

“Nuk kemi mundur ta tregojmë vetën, filluam pjesën e dytë mirë dhe shënuam, por më pas ata filluan të luajnë më mirë dhe ne e humbëm lojën, nuk e di pse ndodhi kjo sot kur na është nevojitur fitorja”, u deklarua Berisha.

/Indeksonline/.