21:04 / E Diele, 20 Shtator 2020

Valon Berisha zgjidhet lojtari i ndeshjes

Valon Berisha është zgjedhur  lojtari më i mirë i Reims në ndeshjen ndaj Metz.

Edhe pse humbi 2-1, Berisha bëri lojë shumë të mirë në një sfidë ku ishin me 10 lojtar.

Mesfushori i Kosovës luajti 90 minuta dhe u zëvendësua vetëm në minutat shtesë.

68 minuta luajti edhe sulmuesi Arbër Zeneli. /IndeksOnline/