11:28 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vaselinë për të rritur gjinjtë në mënyrë natyrale

Ky informacion është për të gjitha këto vajza që janë të shqetësuar për madhësinë e gjinjve të tyre apo thënë shkurt, për gjinj të vegjël.

Aktualisht, kirurgjia është alternativa e vetme për të ndryshuar madhësinë e gjirit mirëpo ju mund të rrisni ato edhe në mënyrë natyrale.

Për këtë ju duhet një përbërës që është gjerësisht i përdorur, vazelina.

A e keni ditur se gjinjtë por edhe prapanica juaj mund të rriten duke përdorur vazelinë?

Shumë pak njerëz në të vërtetë e dinë për këtë, por vazelina me të vërtetë është shumë efektiv për të rritur madhësinë e gjinjve tuaj, transmeton Indeksonline.

Krejt çka duhet të bëni është që të lyeni gjinjtë tuaj me vaselinë para se të shkoni në shtrat dhe të flini me sytjena përmbi jastëk.

Këtë metodë duhet ta përsërisni këtë çdo ditë për tre javë rresht./Indeksonline/