12:48 / E Martë, 13 Mars 2018

Vazhdojnë pozat provokative, kështu ju “çmend” Morena (Foto)

Morena Taraku ka vazhduar me pozat e saj provokative dhe shumë seksi, transmeton Indeksonline.

Bukuroshja shqiptare pas atyre nudo, ka vazhduar me pozat e veshura me fustanin e shkurtë por në fokus kryesor ka vënë fytyrën.

Ajo gëzon vija të bukura të fytyrës edhe pse shumë herë “kryqëzohet” me akuza për ndërhyrje kirurgjike në pamjen e saj.

Por një gjë e tillë nuk është pohuar nga Morena, kështu që mbetet vetëm të shijojnë bukurinë qe e karakterizon pamjen e saj./Indeksonline/