75 Mall Live Search
12:32 / E Premte, 21 Qershor 2024 / A. M.

Vdes figura e njohur mediatike në Kosovë

Ka ndërruar jetë figura e njohur mediale, Fisnik Vejsa, raporton Indeksonline.

I ndjeri për një kohë të gjatë ishte pjesë e KohaVisionit me emisionin “Fauna Jonë”.

Po ashtu pjesë e emisionit “O sa Mirë”

Si dhe në televizionin Tribuna.