10:57 / E Shtunë, 21 Shtator 2019

Vdes një person në Podujevë, pasi ishte lënduar në oborrin e shtëpisë

Një person derisa ka qenë në oborrin e shtëpisë  së tij, dyshohet të këtë pësuar lëndime.

Nga familjarët është dërguar në QKMF në Podujevë dhe me autoambulancë është dërguar në QKUK-së, por nga mjekët është konstatuar se viktima kishte arritur pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion./Indeksonline/