20:12 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vdes veterani i UÇK-së nga Podujeva

Veterani i UÇK-së, brigada 152, Agim Halil Hoxha nga Podujeva ka vdekur sot.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër në ora 14:00, në varrezat e fshatit Pollatë të kësaj komune.

Familja dhe farefisi e kujtojnë atë me dhembje dhe pikëllim të thellë./Indeksonline/