75 Mall Live Search
11:00 / E Diele, 23 Qershor 2024 / Gj. Sh

Vdiq në aksident me motoçikletë, reagon shkolla: Adonisi nuk priti që të bëhet maturant

IndeksOnline raportojë mbrëmë për një ngjarje shumë të rëndë që ndodhi në qytetin e Rahovecit.

Në rrugën e transitit në këtë qytet, një 17-vjeçar humbi jetën pas një aksidenti me motoçikletë.

I ndjeri është Adonis Raba, i cili ishte në klasën e 11-të.

Reagimet për vdekjen e 17 vjeçarit  kanë qenë të shumta, ndër ta edhe shkolla e tij ‘’ Shkolla e Mesme e Lartë “Xhelal Hajda – TONI” Rahovec’’.

Në reagimin e bërë ata shprehën pikëllimin dhe ngushëllimin, duke thënë se Adonisi nuk priti që të bëhej maturant. /IndeksOnline/