08:27 / E Premte, 23 Prill 2021 / M. M

Veç Kim Kardashian e bën këtë, rrezitet e studion.. të njejtën kohë edhe provokon!

Ylli televiziv Kim Kardashian, pas ndarjes nga Kanye Ëest duket se është fokusuar tek studimet.

Në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka shpërndarë disa fotografi, me anë të së cilave na bën me dije se duket si mos më mirë.

May be an image of one or more people

E veshur me bikini, dhe me libra para vetës, Kimi na ka bërëm e dije se po studion, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, një formë të tillë të studimeve, nuk është se kemi rastin ta shohim shpesh./IndeksOnline/

May be an image of one or more people
May be an image of one or more people and outdoors