75 Mall Live Search
22:25 / E Mërkurë, 29 Gusht 2018 / indeksADMonline

Veç për ditëlindje, Pacolli mbledh familjen në avion privat e udhëtojnë në Vienë

Behgjet Pacolli nesër feston ditëlindjen e tij të 66-të.

Zëvëndës- Kryeministri i parë dhe Ministri i Jashtë i Kosovës, ka zgjdhur që ditëlindjen e radhës ta festojë së bashku me familjen e tij në Vjenë, transemton Indeksonline.

“Vetëm për një ditë, për ditëlindjen time, në Vjenë!”, ka shkruar ai krahas fotografisë.

Janë bashkëshortja dhe fëmijët e tij, ata që bashkërisht bëjnë një imazh të përkryer familjar. /Indeksonline/