22:05 / E Hënë, 14 Tetor 2019 / indeksADMonline

Vedati i Stupcave modest, pret ne radhë si gjithë tifozët

Sonte është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Malit të Zi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Mes shumë fytyrave publike që kanë zgjedhur ta shohin nga afër ndeshjen, është edhe aktori i shumë pëlqyer kosovar , Vedat Bajrami.

Mirëpo, për dallim nga të tjerët Vedati është treguar modest, ai është parë duke pritur në radhë për të hyrë brenda në stadium si gjithë tifozët e tjerë./Indeksonlone/