09:13 / E Mërkurë, 27 Tetor 2021 / C E

Veprimi i Tonalit që ngriti në këmbë ‘San Siron’

Sandro Tonali është kthyer në një nga lojtarët më të pëlqyer te skuadra e Milanit.

Mesfushori italian po zhvillon një sezon të jashtëzakonshëm dhe në sy të tifozëve po shihet si një Pirlo i kohës së artë të klubit.

Në ndeshjen e mbrëmshme, Tonali bëri disa lëvizje që ngritën në këmbë publikun në ‘San Siro’. /IndeksOnline/