20:04 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Vesa Luma befason, fytyra e saj po ndriçon

Vesa Lumi që ku është rikthyer në Kosovë ka qenë shumë aktive.

Ajo kohë më parë lansoj projektin e ri muzikor pas një pauze që erdhi në bashkëpunim me Denik Prizrenin, shkruan Indeksonline.

Por, Vesa njihet edhe si një femër e cila i kushton rëndësi edhe paraqitjes së jashtme.

Në një fotografi të publikuar së fundi Vesa erdhi simpatike dhe plotë sharmë me një grim të lehtë dhe flokë kaçurrele.

Ndryshe, Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka një djalë./Indeksonline/