16:14 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Vesa Luma simpatike, në imazhet e reja duket atraktive!

Vesa Luma është një nga këngëtaret me të dashura dhe më të suksesshme në vend.

Këngëtarja e njohur, është aktive edhe në rrjetet sociale ku edhe publikon imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Vesa një të tillë e ka postuar edhe së fundi teksa shfaqet me një stil ndryshe të flokëve dhe grim të lehtë, ajo dukej në formë të mirë dhe tejet e këndshme.

Ndryshe, Vesa pas një pauze është rikthyer me një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Denik Prizreni./Indeksonline/