19:07 / E Diele, 23 Shtator 2018

Veshje të kombinueshme për vjeshtë

Stili sudok është një mënyrë e thjeshtë për t’u siguruar që veshja juaj të duket e koordinuar.

Këtë javë Femail ka zgjedhur një hije elegante dhe të rehatshme të vjeshtës.

Të gjitha këto veshje të publikuara nga Femail janë të kombinuara me njëra tjetrën çka do që zgjidhni për të veshur./Indeksonline/