08:20 / E Premte, 18 Tetor 2019

Veshjet më të mira të dimrit për të gjitha moshat

Kur bëhet fjalë për palltot këtë dimër, zgjedhja është e madhe.

Format klasike janë perfekte për mbrëmjen, ndërsa stilet e arushave në ngjyrat argëtuese do t’i japin veshjeve të ditës një ngritje të menjëhershme. Dhe printimet e kafshëve janë elegant me një rrip./Indeksonline/

model vesh pallto, 99, topshop.com. Qafa e rrotullës, 89 £, markëreskencer.com. Jumpsuit, 125, peopletree.co.uk. Bizmet, 290 £, aeyde.com. Baganta, 88, arket.com
model vesh pallto, 169,99 £, mango.com. Rrokulliset, 113, joie.com. Skaj, 41 £, arket.com. Ootizmet, 190 £, dunelondon.com
model vesh xhaketë të mbushur, 89 £, depo.com. T-shirt, 95, bellafreud.com. Cottottes lëkure, 225,, arket.com. Heels, 89 £, stories.com
model vesh pallto, 79, depo.com. Top, 99 £, arket.com. Veshja, 79, cosstores.com. Ootizme, 169 £, kurtgeiger.com.